רקע אישי

עורך דין אביעד גלס, גדל והתחנך בעיר בית שאן אשר סמוכה לעמק יזרעאל.

את שירותו הצבאי ביצע ביחידה מובחרת בסיירת גבעתי, שם שימש כלוחם ומפקד צוות צלפים. השירות הצבאי היה מאתגר במיוחד על רקע התקופה הביטחונית המתוחה באותה עת, אשר כללה פעילויות מבצעיות ייחודיות בעיקר ברצועת עזה.

עם שחרורו מצה"ל, אביעד גלס התגייס לעבודה במשרד ראש הממשלה. במסגרת תפקידו, נדרש למקצועיות ללא פשרות, סיווג ביטחוני גבוה, אחריות, קבלת החלטות תחת לחץ תוך ביצוע עבודה בלתי שגרתית בשעות רבות ומאומצות, לרבות שליחויות ארעיות מעבר לים כדיפלומט מטעם המשרד. בין תפקידיו השונים, שימש כמנהל זוטר בדרגה המקבילה לסרן בצה"ל.

בד בבד וחרף קריירה ויציבות תעסוקתית בקהיליית המודיעין, אביעד גלס החל את לימודיו האקדמיים במשפטים מתוך מטרה להגשים חלום ילדות ולהיות עורך דין.

רקע מקצועי:

עם סיום לימודי משפטים, אביעד גלס התמחה במשרד המשפטים, באגף כונס הנכסים הרשמי (הכנ"ר), האפוטרופוס הכללי והרשם לענייני ירושה. במסגרת התמחות זו, נחשף באופן מעמיק לעולם חדלות הפירעון והיה מעורב בתיקים בעלי השפעה תקשורתית וכלכלית בהיקפים כספיים של מיליוני ₪.

עו"ד אביעד גלס, החל את דרכו המקצועית כעורך דין באחד מהמשרדים המובילים והגדולים בארץ, אשר עוסק בתחום חדלות פירעון על כל גווניו והיה שותף לעיצוב נורמות ותקדימים משפטיים. עו"ד אביעד גלס רכש הבנה יסודית ומעמיקה בתחומי המשפט האזרחי, בדגש על הליכי פשיטת רגל, הסדרי נושים, חקירות כלכליות, הכרעה בתביעות חוב, פירוקי חברות, הקפאת הליכים וליטיגציה בכל מחוזות בתי המשפט.

במסגרת זו, עו"ד אביעד גלס שימש כבא כוח ומייצג בעלי תפקידים אשר מונו מטעם בית המשפט בכל מחוזות בתי המשפט בארץ ונמנים על מאגר המנהלים המיוחדים, מפרקים ונאמנים בכל מחוזות כונס הנכסים הרשמי. נוכח כושר ביטוי וטיעון גבוהים לצד יכולות משחק ומאפייני אישיות ייחודיים, עורך דין אביעד גלס שימש כליטיגטור ראשי במשרד.

בהמשך דרכו המקצועית, עו"ד אביעד גלס השתלב במשרד בוטיק העוסק בחדלות פירעון ושימש כמנהל מחלקה, שבמסגרת זו ייצג בתיקים של מאות חייבים.

הניסיון המקצועי אשר עו"ד אביעד גלס צבר כבא כוחם של מנהלים מיוחדים וכן נושים מוסדיים, לצד כלים ונסיון שנרכשו בשירותי הביטחון, תרמו והביאו ערך מוסף לייצוג חייבים, אשר התאפיינו ביצירתיות ונחישות, ביטחון וכושר אלתור תוך עמידה איתנה ועיקשת על זכויותיהם של חייבים, אשר זכו להשתקם כלכלית לצד הפטר מחובות.

אני מאמין:

לפני שבוחרים עורך דין ומפקידים בידיו את האינטרסים המקודשים ביותר עבורכם, חשוב לבחור עורך דין שהוא קודם כל "אדם"..

אדם ערכי ומוסרי, אשר דבק בערכים של צדק, יושרה והגינות שיפעל מתוך תחושת אחריות עמוקה, יגלה יוזמה ותושייה וכן יבצע את תפקידו בשקידה, בנאמנות ומקצועיות, הכל על מנת לשקף את קולכם נאמנה, שכן בעבורנו והקרובים לנו, לא מדובר רק "בתיק", כי אם בדיני נפשות של ממש…..

אחת מהתחושות הקשות שבניהול הליכי חדלות פירעון היא חוסר הוודאות שמאפיינים את ההליכים הללו. אנחנו מרגישים שהשליטה על חיינו נלקחה מאיתנו ומידה מסויימת גם הכבוד העצמי שלנו. ההתמודדות הזו יכולה להיות מורטת עצבים, אנחנו מרגישים שלא מבינים אותנו לעומק, חווים מצבי רוח ירודים, לעיתים בושה ואף מתקשים להירדם בלילה.

את ההתמודדות הזו, אתה לא צריך ולא יכול לעבור לבד. אני איתך! אני אלווה אותך בתהליך, אהיה קשוב לך ולצרכים שלך ואעשה כל שביכולתי כדי לסייע לך. בשבילי, אתה הרבה מעבר ל"תיק". אתה אדם ומלואו; אתה בעל משפחה, יש לך מקום עבודה, חברים וחיים שלמים ששווה להילחם עבורם ואני אעשה את זה איתך!

במשרדו של  עו"ד אביעד גלס, התפיסה הרווחת הינה, כי לא די בהענקת שירותים וייעוץ משפטי איכותי, אלא יש להוסיף ולתת מעטפת ותמיכה נפשית בראייה הוליסטית, אשר תאפשר מתן כלים לצלוח את ההתמודדות הכרוכה בניהול הליך משפטי וחוסר הוודאות הסובייקטיבית שמתלווה עמו.

משכך, עו"ד אביעד גלס מסתייע ביועצים וגורמים מקצועיים מתחום בריאות הנפש אשר ילוו, יתמכו ויתנו מענה שוטף, על מנת לשקם ולהעניק תקווה ותחושת ביטחון.

עם השנים והניסיון המקצועי שצברתי, נתקלתי למרבה הצער בלקוחות שדחו את הקץ ככל שניתן ונמנעו מלפנות לעורך דין פשיטת רגל או עורך דין הוצאה לפועל מבעוד מועד, עד אשר המשבר הכלכלי פקד אותם על סף דלתם. הבושה לתפיסתם המוטעית וחוסר הוודאות שבניהול הליך פשיטת רגל או הוצאה לפועל, מונעת מהם לתפוס את המושכות ולהסדיר את החובות.

ישנם גורמים רבים ומשתנים שאינם תלויים בך אשר יכולים להביא לקריסה כלכלית והוראות החוק מאפשרות לך באמצעות כלים משפטיים להשתקם כלכלית ולפתוח דף חדש- זה מגיע לך! זו זכותך!

אני מפציר בך, אל תתבייש/י ומזמין אותך לפנות אליי לייעוץ משפטי בכל שעה!